Gospodarka odpadami komunalnymi

Kurenda w sprawie odbioru selektywnie zebranego popiołu w ramach Mobilnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów- kwiecień 2014r.

KURENDA

DO MIESZKAŃCÓW GMINY GODZIESZE WIELKIE

               Wójt Gminy Godziesze Wielkie informuje, że ustalony został harmonogram odbioru selektywnie zebranego popiołu w ramach Mobilnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów. Wyznaczone zostały następujące terminy z podziałem na obsługiwane miejscowości:

1. 14 kwiecień 2014r. (Bałdoń, Borek, Józefów, Saczyn, Skrzatki, Stobno, Stobno Siódme, Takomyśle, Zajączki Bankowe, Wolica, Żydów);

2. 15 kwiecień 2014r. (Biała, Godziesze Małe, Godziesze Wielkie, Godzieszki, Kąpie, Końska Wieś, Krzemionka, Stara Kakawa, Nowa Kakawa, Kakawa-Kolonia, Rafałów, Wola Droszewska, Zadowice).

               Pracownicy Mobilnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów odbierać będą popiół zgodnie z listą nieruchomości, których właściciele zgłosili się w Urzędzie Gminy i pobrali worki do tego celu przeznaczone. Worki należy wystawić, w wyznaczonym dniu, przed posesję, do godziny 700.

               W przypadku, gdy w marcu nie brali Państwo worków z Urzędu Gminy, w związku z posiadaniem jeszcze worków z poprzednich akcji, bardzo proszę o telefoniczne potwierdzenie uczestnictwa w kwietniowej akcji zbiórki popiołu. 

               Jeżeli ktoś z Państwa byłby jeszcze zainteresowany włączeniem się do w/w akcji bardzo proszę o kontakt z pracownikami Urzędu Gminy, pokój nr. 7, tel. 062 76 11 089 w. 20.

 

Wójt Gminy Godziesze Wielkie

/-/ Józef Podłużny 

Lista wiadomości