Wydarzenia

Wykaz odznaczonych w czasie uroczystości obchodów 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Godzieszach Wielkich

 

Wykaz odznaczonych w czasie uroczystości obchodów 100-lecia

Ochotniczej Straży Pożarnej w Godzieszach Wielkich

 

 

  • I. Ochotnicza Straż Pożarna w Godzieszach Wielkich
  • Złoty Znak Związku
  • Honorowa Odznaka Za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego

•    II.      Honorowa Odznaka Za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego

  • Józef Krążyński

• III.      Medal „Za zasługi dla pożarnictwa"

Złoty medal

  • Szygenda Joanna
  • Wojciechowski Piotr
  • Szymański Ryszard
  • Kołatach Stanisław

Srebrny medal

  • Adamek Krzysztof
  • Bartoszek Józef
  • Całka Leon
  • Jasińska Anna
  • Kostera Marek
  • Kozica Bogusław
  • Krążyński Dariusz
  • Kulawinek Krzysztof
  • ks. Machowicz Waldemar
  • Przepiórka Lech
  • Tułacz Paweł s. Jana
  • Tułacz Grzegorz

Brązow  medal

  • Wojtaszek Jarosław
  • Wojciechowski Sylwester
  • Kupajczyk Hubert
  • Miklas Małgorzata
  • Knop Damian
  • Garncarz Ireneusz
  • Ankiel Krzysztof
  • Erber Marek

•  IV.      Odznaka strażak wzorowy

  • Miklas Łukasz
  • Górecki Jakub
  • Jasiński Tomasz
  • Górecki Mateusz
  • Górecki Damian
  • Kucharski Michał
  • Marczak Adrian
  • Tęsiorowska Tomasz

•     V.      Odznaka „Za zasługi dla Powiatu Kaliskiego"

  • Niciejewska Barbara
  • Krążyński Józef
  • Marek Radosław

•  VI.      Dyplom za zasługi dla jednostek ochrony przeciwpożarowej

  • Racki Józef
  • Aleksandrzak Leszek
  • Nosal Krzysztof
  • Duleba Zygmunt
  • Podłużny Józef
  • Chodyła Zbigniew
  • Knop Krzysztof
  • Sośnicki Sławomir

•VII.      Dyplom za zasługi dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Godzieszach Wielkich

  • Chodyła Franciszek
  • Cuper Bolesław
  • Tęsiorowska Paweł
  • Kubera Stanisław

•VIII.      Dyplom za wkład pracy i wspieranie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej
w Godzieszach Wielkich

  • Szygenda Joanna
  • Miklas Małgorzata
  • Urbańska Jadwiga
  • Urbaniak Tomasz
  • Kostera Marek
  • Krążyński Dariusz
  • Dymarczyk Karol
  • Jasiński Bogdan

•  IX.      Dyplom za długoletnie zasługi dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Godzieszach Wielkich

  • Chodyła Mirosław
  • Przepiórka Lech
  • Gilicki Zygmunt
  • Kudła Wiesław
  • Kupajczyk Andrzej
  • Tomczyk Zenon
  • Bijacik Jan
  • Erber Maria
  • Kij Zdzisław
  • Dajczak Władysław
  • Gruszczyński Henryk
  • Jakubowski Henryk
  • Jarych Józef
  • Juszczak Józef
  • Karolak Zygmunt
  • Kasik Leon
  • Knop Józef
  • Kozica Zygmunt
  • Kubera Wacław
  • Kulawinek Krzysztof
  • Maślak Eugeniusz
  • Militowski Zenon
  • Radziszewski Jerzy
  • Rzeźniczak Edward
  • Sobczyk Krzysztof
  • Soja Bogdan
  • Szalkiewicz Jan
  • Szymański Józef
  • Tęsiorowski Henryk
  • Tomczyk Zenon
  • Tułacz Jan
  • Walęcki Mirosław
  • Knop Apolonia
  • Maciołek Edward
  • Drytkiewicz Stanisław
  • Górecki Zdzisław
  • Kij Józef
  • Łuczak Józef
  • Molka Czesław
  • Olejniczak Henryk
  • Pasik Jacek
  • Skowroński Henryk
  • Cuper Bogdan
  • Walęcki Zbigniew

•     X.      Dyplom za wkład pracy w działalność jednostki operacyjno technicznej oraz orkiestry dętej

  • Lewandowski Hieronim
  • Szymański Paweł
  • Szymański Marcin
  • Gretka Tomasz
  • Pazdecki Martin
  • Wojtaszek Bartosz
  • Kuświk Marek
  • Rosik Paweł
  • Tułacz Paweł s. Kazimierza
  • Cuper Roman
  • Płotek Krystian
  • Rosa Arkadiusz
  • Neweś Rafał
  • Marczak Karol
  • Janiak Paweł
  • Kubera Marek
  • Nowak Piotr

Lista wiadomości