Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym

 

Godziesze Wielkie (dzięki kolarstwu!)

 

             W dniach 1 i 2 września na drogach przebiegających przez naszą gminę rozegrane zostały Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym, czyli najważniejsza impreza sportowa dla najlepszych w Polsce sportowców  w wieku 18 - 23 lat.

            Mistrzostwa organizowaliśmy (jak zwykle!) z Kaliskim Towarzystwem Kolarskim. Starty i walkę na trasie wyścigów połączyliśmy tradycyjnie z Gminnym Świętem Sportu, imprezą promującą sport, szczególnie dla dzieci oraz pozwalającą na pochwalenie się nowymi talentami kolarskimi, rozkwitającymi w naszej gminie dzięki wielkiej pracy wykonywanej przez trenerów - Krzysztofa Perza i Henryka Strzeleckiego.

Było rodzinnie i sportowo.

Same Mistrzostwa Polski - cóż, podziw dla młodych kolarzy - następców za rok, dwa Michała Kwiatkowskiego i Rafała Majki.

Niezwykle trudna i selektywna trasa - wygrali najlepsi. Było na co popatrzeć!

Proszę zerknąć na tych parę zdjęć - piękna impreza!

         Korzystając z okazji, serdecznie dziękuję naszym mieszkańcom za dopingowanie kolarzy. Szczególnie dziękują strażakom ze wszystkich OSP, którzy zapewnili, wraz z policjantami, komfort bezpiecznej jazdy dla kolarzy.

Dziękuję Dyrekcji i Nauczycielom Zespołu Szkół w Godzieszach oraz działaczom sportowym.

          Razem z Takimi Ludźmi możemy zorganizować nawet mistrzostwa świata!


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
  
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

ul. 11 Listopada 10

62 - 872 Godziesze Małe

gm. Godziesze Wielkie, pow. kaliski

tel.: 62 7611158

tel.: 62 7611089

e-mail: godziesze-wi@zgwrp.org.pl

GMINA KORZYSTA ZE ŚRODKÓW FINANSOWYCH POCHODZĄCYCH Z UNII EUROPEJSKIEJ
Program Rozwoji Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
LGD - Kraina Nocy i dni
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności
ProgramRegionalny - Narodowa Strategia Spójności
Copyright Godziesze Wielkie © 2011