Składy Rad Sołeckich

 

Składy Rad Sołeckich wybranych w wyborach w styczniu 2019 roku

     

L.p. Sołectwo Imię i nazwisko sołtysa

Członkowie

Rady Sołeckiej

1 Bałdoń Józef Olszewski

Roman Marciniak

Wojciech Kupaj

Wojciech Kwiatkowski

2 Biała Stanisław Potera

Paweł Porad

Jerzy Stępień

Andrzej Garncarz

3 Borek Łukasz Karolak

Roman Rektor

Leszek Urbaniak

Aleksander Paszczyński

Mariusz Sobczak

Ryszard Różalski

4 Godziesze Małe I Irena Harendarz

Andrzej Biernat

Danuta Całka

Marianna Szymczak

Zbigniew Walęcki

5 Godziesze Małe II Lechosław Szuleta

Mateusz Garncarek 

Andrzej Kupajczyk 

Wincenty Pejaś

6 Godziesze Wielkie Ireneusz Garncarz

Marek Kostera

Henryk Gruszczyński

Elżbieta Molka

7 Godzieszki Józef Więcław

Henryk Cuper

Stanisaw Krzywda 

Jacek Rosik

8 Józefów Stanisław Sobczyk

Stanisław Miklas   

Ryszard Burczyński

Marek Ignaczak    

Agata Wawrzyniak

9 Kakawa-Kolonia Piotr Bartczak

Aleksandra Kliber

Jakub Małecki

Alicja Sikora

10 Kąpie Jan Gilicki

Elżbieta Kozica

Wiesław Kupaj     

Małgorzata Niziołek    

Daniel Nawrocki

11 Końska Wieś Zdzisław Kij

Stanisław Jasiński

Paweł Pietrzykowski

Tomasz Przepiórka

Stanisław Wywijas

Dariusz Krążyński

12 Krzemionka Patryk Gilicki

Adrian Dera

Artur Goszczurny

Adam Młynek

13 Nowa Kakawa Ryszard Kacperkiewicz Sławomir Gałąska     Tadeusz Grzelak    Waldemar Maślak
14 Rafałów Andrzej Przerwa

Kazimierz Lejman

Maciej Nawrocki

Dawid Ścibor

15 Saczyn Adam Marczak

Adam Przepiórka

Marcin Banasiak

Albert Wojtysiak

Andrzej Olek

Konrad Wojtysiak

16 Skrzatki Sylwester Biernat

Barbara Ankiel

Elżbieta Bednarek

Piotr Duralski

17 Stara Kakawa Maria Elżbieta Szymańska

Anna Marzena Całka

Mariusz Krysiak

Dawid Świętek

18 Stobno Sebastian Augustak

Leszek Spychała

Barbara Kąkol

Eugeniusz Kurzawa

Henryk Krzywda

19 Stobno Siódme Mirosław Majewski

Mirosław Kupaj

Henryk Skóra

Wiesław Bączak

20 Takomyśle Ryszard Szewc

Wojciech Jaśkiewicz

Radosław Krymarys

Robert Skowroński

21 Wola Droszewska Ryszarda Wojtynka

Urszula Grobelna

Wiesław Kopyciński

Zbigniew Myśliński

Eugeniusz Płotek

Ryszard Radziszewski

22 Wolica Janusz Wojtaszek

Stanisław Owczarek

Włodzimierz Sztandera

Marek Stoicki

Mariusz Szyszkiewicz

Dawid Ziąbka

23 Zadowice Jacek Płotek

Radosław Bartoszek

Jan Gwizdek

Bogdan Kaźmierczak

Rafał Kostera

Henryk Kupaj

24 Zajączki Bankowe Stanisław Marciniak

Rafał Juszczak

Marcin Krymarys

Angelika Strzyż

25 Żydów Ryszard Bąk

Eugeniusz Bartoszek

Jarosław Gilak

Joanna Karolak

Tadeusz Kowalski

 

 

******************************************************************** 

 

Składy Rad Sołeckich wybranych w wyborach w styczniu 2015 roku

 

**********************************************************************

 

Składy Rad Sołeckich wybranych w wyborach w styczniu 2011 roku

KONTAKT

ul. 11 Listopada 10

62 - 872 Godziesze Małe

gm. Godziesze Wielkie, pow. kaliski

tel.: 62 7611158

tel.: 62 7611089

e-mail: godziesze-wi@zgwrp.org.pl

GMINA KORZYSTA ZE ŚRODKÓW FINANSOWYCH POCHODZĄCYCH Z UNII EUROPEJSKIEJ
Program Rozwoji Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
LGD - Kraina Nocy i dni
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności
ProgramRegionalny - Narodowa Strategia Spójności
Copyright Godziesze Wielkie © 2011