,,Wielkopolski e-bazarek”

 

 

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego przystąpił do realizacji ,,Wielkopolski e-bazarek”. W związku z tym rolnicy mają możliwość zamieszczenia bezpłatnych ogłoszeń sprzedażowych na wielkopolskim e-bazarku, po ówczesnym zarejestrowaniu się na stronie: https://www.wielkopolskiebazarek.pl/ .

Priorytetowymi beneficjentami w tym czasie są producenci truskawek, ze szczególnym naciskiem na tych, którzy proponują możliwości zakupu owoców „z krzaczka”. Ważne jest aby jak najwięcej rolników się zarejestrowało, ponieważ w czerwcu rusza ogólnopolska kampania promocyjna.

Wystawcami Wielkopolskiego e-bazarku mogą być: wielkopolscy rolnicy, producenci rolni, producenci i przetwórcy regionalnej i ekologicznej żywności, koła gospodyń wiejskich, twórcy rękodzieła ludowego, usługodawcy usług rolniczych, sprzedawcy maszyn i urządzeń rolniczych. Konsumenci będą mieli możliwość zakupu takich produktów jak: warzywa i owoce, miód i produkty pszczele, napoje, oleje i oliwy, przetwory owocowo-warzywne, nabiał, ryby, mięso i wędliny, pieczywo i produkty zbożowe, produkty certyfikowane. Będą mieli również dostęp do wykazu usług, maszyn i urządzeń rolniczych, kwiatów i materiału szkółkarskiego, materiału siewnego i sadzeniaków, zwierząt hodowlanych.

 

 

KONTAKT

ul. 11 Listopada 10

62 - 872 Godziesze Małe

gm. Godziesze Wielkie, pow. kaliski

tel.: 62 7611158

tel.: 62 7611089

e-mail: godziesze-wi@zgwrp.org.pl

GMINA KORZYSTA ZE ŚRODKÓW FINANSOWYCH POCHODZĄCYCH Z UNII EUROPEJSKIEJ
Program Rozwoji Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
LGD - Kraina Nocy i dni
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności
ProgramRegionalny - Narodowa Strategia Spójności
Ja w internecie
Copyright Godziesze Wielkie © 2019