W dniu 9 czerwca br. w Ośrodku "na Szwacinie" odbyły się kolejne Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze z udziałem reprezentacji praktycznie wszystkich OSP działających na terenie Gminy Godziesze Wielkie.

       Zawody te to wielkie święto strażaków-ochotników, dające szanse na pokazanie społeczności Gminy potencjału sprawności i umiejętności niezbędnych w walce z zagrożeniami.

       Zawody zgromadziły reprezentacje OSP (kobiece i męskie) w dużym przedziale wiekowym, co wyraźnie wskazuje, że tradycje związane z funkcjonowaniem ochotniczych straży pożarnych, sa i będą w przyszłości kultywowane.

       Zawody generealnie zakończyły się sukcesem OSP Kolonia Kakawa, której drużyny wygrały podstawowe współzawodnictwo sportowo - pożarnicze w tegorocznej edycji Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych.

       Gratuluję zwycięzcom, gratuluję też pokonanym, którzy stoczyli piękną i ambitną walkę o sukces, udawadniając, że mamy w naszej Gminie doskonałych strażaków.

Dziękuję organizatorom Zawodów  - Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzemionce - za perfekcyjne przygotowanie tegorocznego współzawodnictwa.

Dziękuję wszystkim biorącym udział w naszych pięknych Zawodach.

 

 

                                           Wójt Gminy

                                           Józef Podłużny


 

KONTAKT

ul. 11 Listopada 10

62 - 872 Godziesze Małe

gm. Godziesze Wielkie, pow. kaliski

tel.: 62 7611158

tel.: 62 7611089

e-mail: godziesze-wi@zgwrp.org.pl

GMINA KORZYSTA ZE ŚRODKÓW FINANSOWYCH POCHODZĄCYCH Z UNII EUROPEJSKIEJ
Program Rozwoji Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
LGD - Kraina Nocy i dni
Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności
ProgramRegionalny - Narodowa Strategia Spójności
Ja w internecie
Copyright Godziesze Wielkie © 2019