W niedzielę – 21 maja – podczas Festynu Rodzinnego w Godzieszach Wielkich, mieliśmy przyjemność gościć panią Marlenę Maląg – Minister Rodziny i Polityki Społecznej, dzięki czemu nasza impreza mogła stać się piękną prezentacją potencjału społecznego naszej gminy.

 

Miało to szczególne znaczenie w związku z przyznaniem nam (a dokładnie – Stowarzyszeniu „Jak w Rodzinie”) aż dwóch dofinansowań do realizowanych projektów dedykowanych społeczności uczniowskiej, dorosłym oraz seniorom, ze szczególnym uwzględnieniem roli naszych młodych wolontariuszy i harcerzy.
Będzie się działo!
 
            Po części oficjalnej Festynu (z uroczystym wręczeniem dokumentów związanych z projektami oraz odznaczenia Wójtowi Gminy) przerodził się on w spontaniczne, przyjacielskie i serdeczne spotkanie członkiń Kół Gospodyń Wiejskich oraz bardzo, bardzo licznej publiczności z naszym miłym Gościem.
 
            Dziękuje wszystkim Uczestnikom! Dziękuję Kołom Gospodyń Wiejskich! Dziękuję Ochotniczym Strażom Pożarnym! Dziękuję Orkiestrze pod batutą pana Marka Kubery!
Dziękuję Dyrekcji Szkoły!

 

To dzięki Państwu, to dzięki Pani Minister, w słoneczne, niedzielne popołudnie mieliśmy w Godzieszach (Wielkich!) piękny pokaz współdziałania instytucji i organizacji pod hasłem: „Rodzina jest najważniejsza”.
 
Spójrzcie proszę na zdjęcia!

 

2 21 maja

Kępno, 19.05.2023.

Kępno, 19.05.2023.

Kępno, 19.05.2023.

3 21 maja

4 21maja

5 21maja

6 21maja

 

8 21maja

7 21maja

 9 21maja

 

Copyright Godziesze Wielkie © 2021. Wykonanie: JTC Software